Головна » 2016 » Листопад » 27 » Чим незадоволені знаменитості?
18:49
Чим незадоволені знаменитості?
 
 

Чим незадоволені знаменитості?До якої допомоги пластичних хірургів вдаються російські зірки? Що вони намагаються змінити або ж відновити в собі? Насправді, попит є абсолютно на все: збільшення грудей, корекція живота або ж століття, ринопластика або зовсім зміна форми обличчя. Зірки до і після пластики - це подібність дитячої гри "знайди десять відмінностей", а іноді і більше. Адже іноді людина після пластики тільки трохи змінюється, а буває, що його просто не впізнати.

 

Досить подивитися дитячі фотографії відомих людей і подивитися, як вони виглядають зараз. Буде здаватися, що перед вами два зовсім різні людини. Хоча деякі зірки зізнаються в тому, що вдалися до допомоги хірурга. Наприклад, Лоліта Мілявська не приховує, що змінювала подвійне підборіддя і область століття.

 

Насправді зловживання пластичною хірургією призводить до незворотних наслідків. Але пластика зірок знаходить відгук у суспільства. Дуже часто зірки слугують певним еталоном для дівчат і жінок при зверненні до хірурга. Ідеальний ніс або досконала груди стають головним бажанням, вони обіцяють власниці успіх і популярність, не кажучи вже про увагу протилежної статі. Подібні помилки звичайні в будь-якій країні.

Звичайно, пластична хірургія прийде на виручку і зробить зовнішність притягательнее, додасть впевненості, позбавить від будь-яких комплексів, і в цьому сенсі вона зробить не тільки хірургічну, а й психологічну підтримку. Але це становить лише основу для подальшої роботи над собою. Не випадково пластична хірургія не приймає неповнолітніх клієнтів.

Пластика для російських зірок - це необхідність, одне з пристосувань підтримати конкурентоспроможність знаменитості. Такий шлях світил. Вони залишаються юними, молодими і привабливими після пластики. На сцені ми практично завжди бачимо прекрасні обличчя, красиві точені фігури і дещо з цього, безперечно, - досягнення пластичних хірургів.

Популярні методи корекції

  • Одна з найбільш поширених операцій - фейсліфтінг, який включає в себе такі маніпуляції, як підтяжка чола, блефаропластика, усунення обвислих щік, носогубних зморшок. 
  • Також великим попитом користується ринопластика - корекція форми і розмірів носа
  • Шия часто видає справжній вік жінки, тому платізмопластіка - теж частий привід звернення до хірурга
  • Мамопластика (збільшення, зменшення, підтяжка грудей) теж займає лідируючі позиції в рейтингу найбільш популярних пластичних операцій.

Завжди в світлі рампи, постійно в самому центрі уваги і на очах у цілих мільйонів прискіпливих, але в той же час, захоплених поглядів. Вони мріють, щоб ними захоплювалися, і у них це виходить! Багато заради цього схильний йти на жертви, знову і знову поправляючи свій ніс, свій живіт, своє обличчя. Часом це призводить до цілої катастрофи, хоча найчастіше знаменитості стають ще яскравіше і звабні, стрункішою, гармонійніше, досконаліше, і надовго зберігають молодість і свіжість! На довгий час чи що? Як мінімум до наступної пластики.

 

Переглядів: 81 | Додав: Счастлив | Теги: Зірки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar