Головна » 2016 » Листопад » 27 » Медовий масаж обличчя
18:57
Медовий масаж обличчя

медовий масажМедовий масаж обличчя є процедурою не так косметичної, як загальоздоровчій. Механізм дії цієї процедури наступний. Біологічно активні речовини, які містяться в меді, проникаючи всередину, починають посилено впливати на нервові рецептори, які розташовуються в шарах шкіри. В результаті чого поліпшується різко кровопостачання в шарах шкіри, йде поліпшення харчування тканин і внутрішніх органів. Біологічно активні речовини виводять токсини, поліпшується значно лімфотечію, йде підвищення тонусу організму. Шкіра після медового масажу стає гладкою і пружною.

Мед рівним шаром розподіляється по обличчю і залишається на хвилин п'ять. Подивившись в дзеркало, ви помітите крапельки меду, які нерівномірно розподілилися по обличчю. Ті ділянки, які не всотали мед, є найбільш забрудненими і засаленими.

 

 

Медовий масаж робиться шляхом легкого натискання, так як ефект від відриву і прилипання до вашої шкіри створює хороший вакуум пір і тим самим витягує сальні пробки. Після такого медового масажу сальні пробки починають посилено працювати в активному режимі.

Медовий масаж обличчя краще проводити вранці, відразу ж після пробудження. Він відмінно відновлює вашу чутливість шкіри до світлового і температурного впливу. Справа в тому, що вітамін D, який так необхідний нашому організму для посиленої нормалізації імунітету і зняття стресів, здатний виробляється тільки при впливі сонячного світла, тому, тривала зима, найчастіше є сезоном тривалих депресій, а медовий масаж в шарах нашої шкіри виробляє вітамін D.
Медовий масаж допомагає зняти відмерлі клітини, які іншими способами зняти дуже складно, дає тим самим доступ світла і кисню до молодих і новим клітинам. Єдиним забороною медового масажу є алергія на мед! Але якщо у вас такої алергії не спостерігається, то медовий масаж надасть вам тільки плюси.

Після такого медового масажу, всі внутрішні органи починають працювати більш активно, тому є можливість під час процедури впливати на ті частини обличчя, які пов'язані з більш проблемними зонами вашого організму.

Основний секрет успіху, залежить від якості обраного меду. Переважно застосовувати стільниковий мед, ніж магазинний. Він більш біологічно активний, тому що закритий під восковими сотами мед, надовго зберігає в собі цілющі властивості.

Але, щоб придбати хороший і якісний мед, потрібно знати про деякі хитрощі:

- Зрілий справжній мед швидко зацукровується (кристалізується). Якщо мед рідкий, значить, його підігрівали.

- Якщо мед розчиняється в теплій воді, значить він дуже якісний. Якщо присутній осад - значить, є домішки.

- Якщо є крохмаль, то, капнув на нього йодом, він стане синім.

- Якщо присутній крейда в складі меду, то, капнув на нього оцтом, він почне закипати.

- Якщо чорнильний олівець, не залишить сліду на меді - це теж говорить про його якість.

А якщо у Вас проблеми зі спиною, рекомендуємо матраци Орматек. Здоровий сон - запорука успіху.
 

Переглядів: 136 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar