Головна » 2016 » Листопад » 8 » Мода на чоловічі сумки
10:23
Мода на чоловічі сумки
 

Мода на чоловічі сумкиПро жіночих сумках і правилах їх носіння написано багато статей. А ось відшукати якісну інформацію про моду на чоловічі сумки буває складним. А між тим, без сумки або її аналога не обходиться жоден сучасний молодий чоловік.

 

Якщо чоловік вважає, що йому ні до чого сумка, то він може продовжувати складати дрібниці - телефон, гаманець та інше в кишені. Але якщо для вас грає роль комфорт в речах, то підбирайте собі модну сумку залежно від стилю вашого одягу. Дизайнерські сумки Marino Orlandi - це стиль, якість і надійність - все ті атрибути, які підходять чоловікам. Різні типи сумок, барсеток і чоловічих валіз ви можете подивитися на сайті компанії і підібрати для себе підходящий варіант.

 

Неперевершена класика - портфелі

Кілька років тому чоловіки носили з собою кейси, дипломати, портфелі прямокутної форми, з гострими жорсткими краями. Сьогоднішні моделі портфелів випускаються без зайвих кутів і виготовляються з натуральної шкіри. У хорошого портфеля є кодовий замок або замок з ключем, має безліч відділів і кишень.

Чоловічі портфелі просто необхідні діловим людям. Незалежно від свого матеріального і соціального становища портфель створює образ успішної людини. Портфелі вперше виникли в Італії в середні століття і пізніше набули поширення на всій території Європи. Вони виглядали як прямокутники без ручок.

В часом розміри і форми аксесуарів змінювалися. Портфелі завжди служили комерційним робочим, діловим людям, інтелігенції, вченим, лікарям і правники. Носіть портфель з діловим костюмом.

Чоловіча сумка «tote bag»

Ми можемо перекласти дослівно це поєднання як «велика сумка». З самого початку ця сумка виглядала як великий мішок з щільної натуральної тканини і призначалася для походу за продуктами. Сучасні моделі сумок шиють з темною або чорної натуральної шкіри. За рахунок надійних ручок і мінімальної обробки ці сумки мають строгий вид.

Така модель потрібно для роботи і ділових зустрічей. Носити сумку можна і з вільним стилем одягу.

Поштарські сумка «месенджер»

Мессенджер означає «посильний». Дозволяється носити цю сумку через плече на широкому ремені. Ці сумки відносять до молодіжних моделям, вони значно розвантажують руки, місткі, зручні. Велику популярність мають в молодіжному середовищі сумки з щільною текстильної тканини або замші. Модно носити такі сумки на рівні стегон або на ременях.

Сумка-планшет

Ці сумки набагато менше месенджерів. Але за своїм зовнішнім виглядом вони дуже на неї схожі. Сумка має вертикальну форму, її носять на плечі. Моделі сумок можуть бути виконані у вільному або вертикальному стилі.

Планшет за формою нагадує портфель, але він набагато менше за розміром. У нього документи можуть бути поміщені вертикальним чином. У вільному стилі планшети можуть бути виконані для малої кількості речей. Їх можна носити як з діловим одягом, так і з моделями вільного стилю.

Сумка-чохол

Чохол здатний вмістити в себе різні дрібниці, документи невеликого розміру, ключі. Його можна носити навіть з звичайної домашньої одягом.

Барсетка

Барсеткіносят в руках, за своєю формою вони нагадують жіночий клатч. Барсетки з ручкою не користуються великим попитом сьогодні, так як чоловіки зазвичай носять її, притиснувши до тіла. Дизайнери вважають, що барсетки здатні надати новизни домашньому одязі і класичного костюма.

Дорожня сумка

Ця модель відмінно підійде для чоловіків, а саме в довго бувати у відрядженнях або прагнуть якомога частіше бувати за містом. Громіздкі незручні валізи заміщуються сьогодні функціональними місткими сумками. Стильні аксесуари невеликих розмірів нагадують більше портпледи.

 

Переглядів: 84 | Додав: Счастлив | Теги: сумка, чоловічі сумки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar