Головна » 2016 » Листопад » 21 » Мода в деталях: актуальний декор.
09:53
Мода в деталях: актуальний декор.

Мода в деталях: актуальний декор.Перегортаючи сторінки глянцевих журналів, на що саме звертають свою увагу представниці прекрасної статі? Мабуть, в першу чергу на фасони, тканини і колірні рішення. Між тим, не варто забувати, що іноді вирішальну роль (і це стосується абсолютно всього) грають ледь помітні на перший погляд деталі. Нижче мова піде про модний декорі, який здатен миттю перетворити будь-який предмет жіночого гардеробу.

 

 

Окантовка - простий і в той же час ефектний спосіб обробки, який останнім часом все частіше можна побачити на світових подіумах. Зазвичай кант використовують по краях одягу (це може бути низ рукава, комір або поділ), нерідко він контрастує за кольором з основною тканиною. До слова про контрастах, непогано було б також використовувати для канта тканину іншої фактури. Так, цікавим буде поєднання твіду і атласу, шкіри та шовку. Використовувати такий прийом можна як для декорування обридлого ділового костюма, так і для прикраси пальто.

Аплікації - це нескінченний простір для творчості. Для них можна використовувати практично все, що є під рукою - шматочки різних тканин, Вален шерсть, намистини, бісер, стрази і т.п.

Ручний розпис. Вона може бути виконана в різних техніках, але її головна перевага полягає в тому, що кожна розписана вручну річ буде неповторною і єдиною в своєму роді. «Родичкою» розпису можна назвати друк на футболках та іншої одязі. Обидва ці прийому здатні звичайні речі перетворити в ультрамодні.

Безсумнівно, один з самих жіночних видів декору це всілякі оборки. Цей оригінальний елемент здатний в одну мить освіжити звичний вигляд, додавши йому легкості і кокетства. Оборка - одиночна, багатошарова, вузька або широка - може розташовуватися практично в будь-якому місці. Однаково ефектно вона буде виглядати як по краю подолу, так і на полотнище жакета або спідниці.

Виявляється, плісировка це не тільки модний нині варіант оформлення спідниці, а й актуальний елемент декору. Так, дуже цікаво буде виглядати вставка-кокетка, оборка або комір-стійка з такої тканини.

Всі перераховані вище способи прикрасити одяг на сьогоднішній день активно використовуються як закордонними, так і вітчизняними дизайнерами. Всі ці дрібниці дозволяють не тільки висловити свою індивідуальність, але і додають поряд колориту, роблять його сучасним і стильним. А найголовніше - все це можна зробити своїми власними руками, заздалегідь придбавши все необхідне. Так, нанесення на футболки подібних елементів здатне навіть такий простий і буденний предмет гардероба зробити ключовим.

 

Переглядів: 151 | Додав: Счастлив | Теги: Мода, Декор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar