Головна » 2016 » Листопад » 27 » Нові битви екстрасенсів на ТНТ: «Битва за честь учителя!»
18:56
Нові битви екстрасенсів на ТНТ: «Битва за честь учителя!»

bitva ekstrasensovПереможець третього сезону телепроекту «Битва екстрасенсів» на каналі ТНТ Мехді Ебрагімі Вафа вирішив ще раз здивувати глядачів. Багато хто знає, що вже 1,5 року, як Мехді - лікар за освітою - пішов з екстрасенсорики. Але, незважаючи на це, він продовжує давно розпочату справу, а саме - навчає свого єдиного учня, якому він довірив частинку своєї сили.

 

 

Для чого це йому потрібно? Багато говорили про те, що Мехді втратив свій дар і тому пішов з екстрасенсорики. Але його учень - Реза Нороллахі - спростує це і доведе всім, що у його Вчителі є незаперечний дар.

Як Реза Нороллахі став екстрасенсом? Незважаючи на приховані здібності самого Рези, він був всього лише перекладачем у пана Мохсена Норузі (переможця десятої «Битви екстрасенсів»)

І тільки Мехді спочатку знав про все, і тому сам запропонував Резі брати участь в новому 12-му сезоні телепроекту «Битва екстрасенсів» на телеканалі ТНТ.

Мехді обіцяв, що учень буде бачити його очима. Також як колись Мехді був упевнений у своїй перемозі, зараз він упевнений в перемозі свого учня.

Реза Нороллахі готовий боротися, якщо канал ТНТ схвалить рішення Мехді.
 

Переглядів: 84 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar