Головна » 2016 » Листопад » 27 » «Прохор Шаляпін вибрав великі груди, а не мізки»
18:55
«Прохор Шаляпін вибрав великі груди, а не мізки»

 

«Прохор Шаляпін вибрав великі груди, а не мізки»

Співачка і модель Аделіна Шаріпова про зйомки в програмі «Давай одружимося!» 1 канал

 

Молода співачка і модель, Аделіна Шаріпова взяла участь в зйомках популярної передачі Першого каналу «Давай одружимося!». Багато хто прагне потрапити туди, до досвідчених сватам і кваліфікованим астрологам, щоб нарешті знайти свою любов. «Мені все-таки здається, що шукати людину для відносин на все життя в телевізорі не варто. Йдучи на програму, я перш за все прагнула знайти собі друга для душі, гідного чоловіка, з яким приємно і цікаво проводити час »- розповідає Аделіна. Саме таким Аделіна вважала і продовжує вважати Прохора Шаляпіна, до якого прийшла на програму в якості нареченої.

 

Дивлячись на екран, деякі дівчата помічають агресію з боку ведучих телепередачі. «Чесно кажучи, я теж побоювалася спочатку! Але потім знайшла з провідними контакт. І мені було вдвічі радісно почути від Рози і Лариси тільки приємні слова, слова схвалення і поваги »- згадує дівчина. Лариса Гузєєва і Роза Сябітова відзначили, що Аделіна - успішна і цілеспрямована дівчина, яка знає, що їй потрібно в житті. «Дякую мамі за Аделіну!» - Думка провідних було єдиним і сприятливим.

В якості сюрпризу Аделіна виконала одну зі своїх пісень, і Прохор був вражений талантом і шармом дівчата.

Сватів Прохора співачка просто підкорила, але радити Аделіну молодому нареченому ведучі не стали. «З Аделіною у вас нічого не вийде, вона сильна дівчина і поступово вас придушить» - заявила Василиса Володіна, астролог передачі. Прохор, злякавшись, вибрав одну з найбільш «простеньких» кандидаток. Єдиним її перевагою став 4-й розмір грудей, який справив фурор в залі.

«Якщо чесно, інші нареченої мене трохи розчарували. Серед них не було гідних суперниць. Обидві дівчини стартували в життя за допомогою своїх колишніх коханих, які вивезли їх у столицю і дали кошти для існування. Це абсолютно не по мені: успіху потрібно домагатися самостійно »- зазначає Аделіна Шаріпова.

Як не сумно, але Прохор Шаляпін не зміг встояти перед химерною оболонкою і вважав за краще пишні форми однієї з кандидаток. «Проте я зовсім не відчуваю себе скривдженою. Прохор веселий хлопець, і я впевнена, що ми продовжимо спілкуватися як друзі »- заявляє співачка.
 

Переглядів: 77 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar