Головна » 2016 » Листопад » 27 » Шлях моделі в світ глянцю і гламуру
18:47
Шлях моделі в світ глянцю і гламуру

 

Шлях моделі в світ глянцю і гламуру

Весь наш світ буквально розділився на дві групи. Одна частина суспільства мріє опинитися на сторінках журналів, рекламних буклетів, заманливо посміхатися з вивісок. Друга частина захоплено розглядає красиві обличчя, відкриті посмішки, і десь в глибині душі теж мріє опинитися по той бік фотооб'єктива.

 

Основи модельного бізнесу

Сучасна статистика стверджує, що більше 35% молодих людей у ​​віці від 14 років пристрасно бажають опинитися на обкладинках глянцевих журналів. Заклично посміхатися, викликати захоплення, стати предметом для наслідування. Це прагнення настільки велике, що часто знаходить підтримку у найближчих родичів, особливо мам і бабусь. Така собі своєрідна сімейна мрія, яка шукає реалізації та втілення хоча б в одному з членів сім'ї; ну а коли пристрасті вирують в душах і умах, то вони обов'язково мають попит.

 

Підтримуючи і розвиваючи подібні бажання в своїх дітях, багато батьків навіть не підозрюють, наскільки важка, а часом і трагічна доля публічної людини. Для того щоб досягти певних висот у кар'єрі фотомоделі, мало володіти фотогенічною і яскравою зовнішністю, необхідно чітко розуміти, яка праця стоїть за зовнішнім лоском і блиском. Тільки будучи готовим до труднощів можна високо піднятися по кар'єрних сходах, і не просто злетіти, але і закріпиться на пристойній висоті, стати воістину популярним і впізнаваним. Саме такі мотиви спонукають до дії, де кінцевий результат - перевага над самим собою.

деталі

Щоденний догляд за собою і своєю зовнішністю при виборі даного стилю життя стає основною роботою, а виглядати ефектно і надзвичайно необхідно цілодобово. Маски, креми, шампуні і лосьйони - це лише мізерна частина супутніх атрибутів успішної фотомоделі. Не варто скидати з рахунків роботу над внутрішнім змістом, адже відомо, що зовнішність повністю висловлює всю глибину нашої душевної організації. Розумні, освічені, інтелігентні люди буквально притягують до себе погляди і увагу оточуючих. Тому завдання успішної фотомоделі - максимально наповнити і гармонізувати свій внутрішній світ. Щоб стати затребуваною, цілісною особистістю на даному терені, потрібно забути поняття ліні, небажання і поганого настрою. Фотомодель красива завжди, в будь-який час дня і ночі.

Можна скільки завгодно сперечатися про привабливість кар'єри фотомоделі, і завжди знайдуться як затяті противники даного процесу, так і захоплені шанувальники, всіма способами прагнуть увійти в світ глянцю і гламуру і закріпитися там. Незаперечними плюсами подібного заняття можна сміливо назвати барвисті емоції і враження, яких вистачає з надлишком: фотомодель завжди на виду, вона затребувана, її день розписаний по хвилинах, і життя пролітає швидко і захоплююче. Протягом кар'єрного зльоту вона знайомиться з величезною кількістю яскравих і успішних людей, навколо неї життя буквально фонтанує фарбами і бурхливими емоціями. Розглядаючи позицію мінусів, можна виділити основні - такі, як швидкоплинність і занадто раннє в'янення краси, але при належному догляді за собою і використанні сучасних косметологічних процедур , можна бути красивою і затребуваною дуже тривалий час.

Якщо ви не боїтеся слова «завтра», коли вам до душі жити сьогодні і зараз, а нудьга і рутина - самі тужливі поняття, то сміливо крокуйте в світ глянцю і моди. Навіть після закінчення свого кар'єрного терміну ви зможете реалізувати себе, адже, отримавши масу знань і умінь, з популярної фотомоделі завжди можна стати висококваліфікованим фахівцем в модельному бізнесі.

У нашому світі немає межі досконалості, немає граней у мрії; тому, задумуючи будь-яку справу, мало володіти природними факторами, необхідно бути готовим до наполегливої ​​праці і щомиті самовдосконалення. Ну і, звичайно ж, згадати народну мудрість - про те, що краще зробити і пошкодувати, ніж все життя шкодувати про незроблене.

Буквально 100 років тому світ і не підозрював, що на зміну натурницям і манекенник прийде така неймовірна за популярністю заняття і спосіб заробітку, як фотомодельного бізнес.

Нинішнє століття став найбільш прогресивним, швидким і динамічним, кар'єра красивих людей стрімко росте вгору. Вважається ця професія не тільки престижною, але й відчутно фінансово привабливою.

 

Переглядів: 154 | Додав: Счастлив | Теги: гламур, модель, модельне агенство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar